Kadıköy Şubemiz Açıldı

İstanbul Anadolu Yakasında önemli bir eksiklik giderildi. Makat hastalıkları ( proktoloji ) ve varis tedavisi ( fleboloji ) merkezi açıldı. Gerek teknoloji kullanımı, gerekse yeni tekniklerle tedaviyi yakından takip eden iki doktor arkadaşımızın çalışacağı şubemiz yaklaşık Bakırköy şubemiz gibi çalışacak.
Bakırköy Meydandaki şubemizde tedavisi yapılan şu hastalıklar aynı yöntemle Kadıköy ve Şişli şubelerimizde de yapılmaktadır;
Varis
Kılcal damar çatlaması
Hemoroid
Makat çatlağı
Kıl dönmesi
Ben ve etbenleri
Kondilom
Siğil
Hemanjiom
Fistül
nasır

Kadıköy Varis Tedavi Merkezi

Kalp damar cerrahi bölümümüzde Bakırköy merkezdeki şubemizde olduğu gibi lazer, radyofrekans, skleroterapi, mikro skleroterapi ve köpük tedavileriyle her tür varisin tedavisini yapmaktadır. Özellikle yüz bölgsindeki kılcal damar çatlamalarının iz bırakmadan tedavisi oldukça zordur, bu konuda dünyada geliştirilen son teknoloji exotherme lazer ile yüz, burun, bacak bölgesi kılcalları güvenle ve başarılı bir şelkilde tedavi edilmektedir.

Kadıköy Proktoloji Merkezi

Genel cerrahi bölümü Hemoroid, kıl dönmesi, ben (nevüs), kondilom, lipom, nasır hastalıklarının tedavisini her biri için en uygun tekniklerle yapmaktadır. THD ile hemoroid tedavisi konusunda en tecrübeli cerrahlardan biridir, binin üzerinde kişisel THD ameliyatı vardır.
Şube açmanın hastalar açısından en büyük avantajı bir şubede başladığı tedavisine istediği şubede devam edebilme özgürlüğüdür. Örneğin Bakırköy şubemizde tedavisine başladığımız hastalarımız Bakırköy şubemize geliyormuş gibi hiçbir ek ücret ödemeden Kadıköy şubeden hizmet alabilecekler. Bu uygulama diğer şubeler için de geçerlidir. Şişli, Bursa, Ankara, İzmir şubelerinden hangisinde tedaviye başlanırsa başlansın devamını istediği şuemizde getirebilir. Kliniğimiz Pazar günü hariç haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Kadıköy şubemizin iletişim bilgileri;
Bağdat Caddesi No:310 Kat:1 No:1 Kadıköy İstanbul
Tel: 0216 357 00 02
GSM 0542 231 28 23 Bu telefondan hastalığınızın fotoğraflarını göndermeniz durumunda net tedavi ücretiniz bildirilir.

Kadıköy Şubemiz Açıldı” yazısında 7 düşünce

 1. mert diyor ki:

  Merhabalar Hocam anüsümde iç kısımda ucu sarı sivilceye benzeyen bazı oluşumlar var. İlk etapta sorunlu bir cildim olduğu için sivilce sanmıştım fakat şuan biraz yayılmış gibi 3 veya 4 tane bu şekilde oluşum oldu. Anal kondilomdan şüpheleniyorum. Tedavi yöntemleri nelerdir ?

  • admin diyor ki:

   biz kliniklerimizde kondilom tedavisini RF ile yapıyoruz ,RF çevre doku hasarına neden olmadığı için iyileşme diğer yöntemlere göre daha hızlı olmaktadır ve hastalarımızı 1 yıl takip ediyoruz.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 2. Murat diyor ki:

  Merhaba hocam, yaklaşık 3 4 senedir kıl dönmesi olduğumu biiliyorum. Farkedip hastahaneye kontrole gittiğimde doktor büyüsün biraz daha öyle alalım tekrarlama riski azalır dedi. Başından savmak amaçlı böyle bir şey söylediğini düşünüyorum. Biraz ameliyat korkum olduğu için benim de işime geldi. Şuan akıntı gibi bir problem yok ama kıl dönmesinin bulunduğu deliğin altında, kalçamın sol kısmında bir şişlik var. Otururken fazla ağrı yapmasada rahatsızlık veriyor. Mikro sinüsektomi yöntemiyle ameliyat için çok geç kalmış sayılır mıyım acaba ? Şişlik bulunan hastalarda iltihabı akıtmak için kesik atıldığını duymuştum böyle bir durum olabilri mi bana da ?
  Op Dr Atilla Kaya
  İltihabı akıtma sizin için değil apse olduğunda yapılır, size mikro sinüsektomi uygulanır

 3. MEHMET diyor ki:

  hocan erken sac beyazlamasına onlem alınabılıyomu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  biotin ve metionin beyazlamayı geciktiriyor.:( ama kesin bir önlem yok

 4. Şebnem diyor ki:

  Hocam babamda ileri derecede (40 )yıllık kıl dönmesi .premiyer mevcut .klınınızde bu tarz ameliyatları yapıyormusunuz.Bu gun özel bir hastahaneye gittik bize geniş çaplı olduğunu 6-7 saatlik ameliyatta kalacağını ve 10 gun en az hast kalınaağını söylediler…ameliyatın 2 aşaalı olacağını kolostomi yapılabilme ihtimali olunduğunu ayrıca ameliyata pilastik cerrahiyle girileceğini söylediler. Bizi nasl aydınatabilirsiniz….

  Op.Dr.Atilla KAYA
  tarifiniz farklı bir hastalığa benzyor

 5. emre/2013 diyor ki:

  sayın hocam merabalar..saç ekimine dewam ediyorsunuz değilmi…? ben eskişehirden gelmeyi düşünüyorum…bu yüzden kadıköy şubeniz benim için çok iyi olacaktır..böle bi imkanımız olcakmı olsa bile siz olcakmısınız bu şubede…..?? bide hocam saç ekimi için öezl bi eğitim mi alınıyor….saygılar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeni saç ekimi almıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir