Online Randevu Tedavi Ücreti

Kadıköy Şubemiz Açıldı

İstanbul Anadolu Yakasında önemli bir eksiklik giderildi. Makat hastalıkları ( proktoloji ) ve varis tedavisi ( fleboloji ) merkezi açıldı. Gerek teknoloji kullanımı, gerekse yeni tekniklerle tedaviyi yakından takip eden iki doktor arkadaşımızın çalışacağı şubemiz yaklaşık Bakırköy şubemiz gibi çalışacak.
Bakırköy Meydandaki şubemizde tedavisi yapılan şu hastalıklar aynı yöntemle Kadıköy ve Şişli şubelerimizde de yapılmaktadır;
Varis
Kılcal damar çatlaması
Hemoroid
Makat çatlağı
Kıl dönmesi
Ben ve etbenleri
Kondilom
Siğil
Hemanjiom
Fistül
nasır

Kadıköy İdea Klinik
Anadolu yakasında hemoroid , varis ve diğer sorunu olan hastalarımızın ulaşım güçlüğüne çözüm getirecek bir yatırım yapmış olduk. bağdat Caddesi Çifte Havuzlar adresinde hizmet vermektedir.

Kadıköy Varis Tedavi Merkezi

Kalp damar cerrahi bölümümüzün sorumlusu Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN’dır. Bakırköy merkezdeki şubemizde olduğu gibi lazer, radyofrekans, skleroterapi, mikro skleroterapi ve köpük tedavileriyle her tür varisin tedavisini yapmaktadır. Özellikle yüz bölgsindeki kılcal damar çatlamalarının iz bırakmadan tedavisi oldukça zordur, bu konuda dünyada geliştirilen son teknoloji exotherme lazer ile yüz, burun, bacak bölgesi kılcalları güvenle ve başarılı bir şelkilde tedavi edilmektedir.

Kadıköy Proktoloji Merkezi

Genel cerrahi bölümü sorumlusu Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS tır. Hemoroid, kıl dönmesi, ben (nevüs), kondilom, lipom, nasır hastalıklarının tedavisini her biri için en uygun tekniklerle yapmaktadır. THD ile hemoroid tedavisi konusunda en tecrübeli cerrahlardan biridir, binin üzerinde kişisel THD ameliyatı vardır.
Şube açmanın hastalar açısından en büyük avantajı bir şubede başladığı tedavisine istediği şubede devam edebilme özgürlüğüdür. Örneğin Bakırköy şubemizde tedavisine başladığımız hastalarımız Bakırköy şubemize geliyormuş gibi hiçbir ek ücret ödemeden Kadıköy şubeden hizmet alabilecekler. Bu uygulama diğer şubeler için de geçerlidir. Şişli, Bursa, Ankara, İzmir şubelerinden hangisinde tedaviye başlanırsa başlansın devamını istediği şuemizde getirebilir. Kliniğimiz Pazar günü hariç haftanın altı günü hizmet vermektedir.

Kadıköy şubemizin iletişim bilgileri;
Bağdat Cad.No:201 Çiftehavuzlar Akbank Şubesi üstü Kadıköy İstanbul
Tel: 0216 357 00 02
GSM 0542 231 28 23 Bu telefondan hastalığınızın fotoğraflarını göndermeniz durumunda net tedavi ücretiniz bildirilir.

Nişantaşı şubemizi de açtık!

Nişantaşı İdea Klinik açıldı

Ameliyatsız varis tedavileri, ayaktan hemoroid ve kıl dönmesi tedavi, çağdaş yöntemlerle ben tedavi yöntemleriyle adından söz ettiren kurum hizmet halkasına bir yenisini ekledi. Yönetim yeri Bakırköy’ün Merkezinde PTT karşısında bulunan İdea Klinik İstanbul’un trafik keşmekeşinde hastalarına kolaylık sağlamak amacıyla Bağdat Caddesi şubesinden sonra Nişantaşı şubesini de hizmete soktu.

İdea Klinik Nişantaşı

Doç.Dr.Onur GÜRER ve Op.Dr.Nizam KURTDER’nin hasta kabul ettiği Rumeli Caddesindeki yerlerini kapatıp 200 metre ilerde yeni oluşumla hasta kabulüne başlamışlardır.

Telefon: 0212 246 10 04 – 0212 247 10 04

GSM: 0532 463 96 82  Cep telefonundan fotoğraf göndererek net tedavi ücretiniz öğrenebilirsiniz.

Adres; Halaskargazi Cad. No:145 Atatürk Evi karşısı.

Fleboloji Uzmanı Doç.Dr.Onur GÜRER tüm varis tedavileri ve hemanjiom tedavisi yaparken, Proktoloji Op. Dr. Nizam KURTDERE basur, kıl dönmesi, ben, yağ bezesi, nasır, siğil, kondilom, makat çatlağı, fistül tedavileri yapmaktadır. Her iki uzman da güncel tedavileri kullanmaktadır. Çok yoğun kıl dönmesi hastası gören Op Dr Nizam KURTDERE sinüsotomi adını verdiği ameliyatsız tedavi yöntemini tarif etmiştir ve yaygın bir şekilde uygulanmaktadır.

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da 10 yıldan beri hizmette doruk noktasına ulaşmıştır. Binlerce hastamıza hizmet veren Bakırköy şubemiz hasta yoğunluğu artması üzerine yöneticilerimiz Avrupa yakasına yeni bir merkeze gerek duymuşlardır.

Kalitemizden Ödün Vermiyoruz

Kliniklerimizin teknolojik donanımı aynı olduğu için Bakırköy veya Kadıköy şubelerimizde tedavisi başlanan hastalarımız eğer isterlerse kontrol ve seanslarına Nişantaşı şubemizde devam edebileceklerdir. Tedavisinin devamında ücret ödemeyecek hastalar yine aynı şekilde ücret ödemeden, seans ücreti ödeyen (lazerle ben tedavisi yapılan hastalar) hastalarımız aynı ücretlerle tedavilerini yaptırabilecekler.

İdea Klinik Hasta Bilgilendirme Servisi

Tedavisi yapılan hastalıklar ve yöntemlerle ilgili ayrıntılı bilgi www.ideaklinik.com adresinden ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman doktorların bire bir cevap verdiği site her hastalık için anlaşılabilir ve ayrıntılı bilgi içermektedir. Aynı adresten online görüşme programıyla şikayetlerinizi yazıp cevap alabilirsiniz. Özellikle çok utanan makat bölgesi hastalığı olan insanlar telefon etmek yerine kimliğini ya da iletişim bilgilerini paylaşmadan online görüşmeyle bilgi alabilmektedir.

9 Comments

Add a Comment
 1. Merhabalar Hocam anüsümde iç kısımda ucu sarı sivilceye benzeyen bazı oluşumlar var. İlk etapta sorunlu bir cildim olduğu için sivilce sanmıştım fakat şuan biraz yayılmış gibi 3 veya 4 tane bu şekilde oluşum oldu. Anal kondilomdan şüpheleniyorum. Tedavi yöntemleri nelerdir ?

  1. biz kliniklerimizde kondilom tedavisini RF ile yapıyoruz ,RF çevre doku hasarına neden olmadığı için iyileşme diğer yöntemlere göre daha hızlı olmaktadır ve hastalarımızı 1 yıl takip ediyoruz.
   Op.Dr.Atilla Kaya

 2. Merhaba hocam, yaklaşık 3 4 senedir kıl dönmesi olduğumu biiliyorum. Farkedip hastahaneye kontrole gittiğimde doktor büyüsün biraz daha öyle alalım tekrarlama riski azalır dedi. Başından savmak amaçlı böyle bir şey söylediğini düşünüyorum. Biraz ameliyat korkum olduğu için benim de işime geldi. Şuan akıntı gibi bir problem yok ama kıl dönmesinin bulunduğu deliğin altında, kalçamın sol kısmında bir şişlik var. Otururken fazla ağrı yapmasada rahatsızlık veriyor. Mikro sinüsektomi yöntemiyle ameliyat için çok geç kalmış sayılır mıyım acaba ? Şişlik bulunan hastalarda iltihabı akıtmak için kesik atıldığını duymuştum böyle bir durum olabilri mi bana da ?
  Op Dr Atilla Kaya
  İltihabı akıtma sizin için değil apse olduğunda yapılır, size mikro sinüsektomi uygulanır

 3. ben tedavı ucretlerınız ne kadar.bırde en fazla kac ben alınabılır bır gunde.lazerle lekelerın devasısı ne kadar.bu yonden cok sıkıntım var.
  Op Dr Atilla Kaya
  ücretler için https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html bu linke bakınız.muayene ile değerlendirmemiz gerekir

 4. Bağdat caddesi şubenizde ben alımı yapılıyor mu? Yapılıyorsa siz mi yapıyorsunuz başka bir doktor mu? Teşekkürler
  Op Dr atilla kaya
  yapılıyor.kadıköy şubemizde Op Dr Alirıza Şahap Barlas tedaviyi yapıyor

 5. hocan erken sac beyazlamasına onlem alınabılıyomu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  biotin ve metionin beyazlamayı geciktiriyor.:( ama kesin bir önlem yok

 6. Hocam babamda ileri derecede (40 )yıllık kıl dönmesi .premiyer mevcut .klınınızde bu tarz ameliyatları yapıyormusunuz.Bu gun özel bir hastahaneye gittik bize geniş çaplı olduğunu 6-7 saatlik ameliyatta kalacağını ve 10 gun en az hast kalınaağını söylediler…ameliyatın 2 aşaalı olacağını kolostomi yapılabilme ihtimali olunduğunu ayrıca ameliyata pilastik cerrahiyle girileceğini söylediler. Bizi nasl aydınatabilirsiniz….

  Op.Dr.Atilla KAYA
  tarifiniz farklı bir hastalığa benzyor

 7. sayın hocam merabalar..saç ekimine dewam ediyorsunuz değilmi…? ben eskişehirden gelmeyi düşünüyorum…bu yüzden kadıköy şubeniz benim için çok iyi olacaktır..böle bi imkanımız olcakmı olsa bile siz olcakmısınız bu şubede…..?? bide hocam saç ekimi için öezl bi eğitim mi alınıyor….saygılar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeni saç ekimi almıyorum

 8. Bu gun kil donmesi tehsisi konuldu.kuyruk sokumumda daha once fark etmedigim bir delik var.ne agri yapiyor ne akinti kadikoy subemize randevu alip geldigim gun mikrosinusektomi yontemi ile ameliyat olabilir miyim.Sakaryadan gelecegim dediginiz gibi sikintisiz bir sekilde evime donebilecek miyim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet olabilir ve dönebilirsiniz
  Kadıköy şubemizde Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Atilla KAYA'nın resmi İnternet sitesidir. Frontier Theme

Sizi Aramamızı İster misiniz?