Online Randevu Tedavi Ücreti

Çalıştığım Klinik

İdea Klinik adıyla Bursa, İzmir, Ankara’da birer İstabul’da Bakırköy, Kadıköy ve Şişli’de olmak üzere üç şubeyle hizmet veren sağlık zincirinin Bakırköy merkez şubede çalışıyorum. Tümüyle teknolojik tedavilerin yapıldığı klinikte varis, hemoroid (basur), kıl dönmesi, anal fissür (makat çatlağı) ve ben tedavilerinin yanı sıra kaş, sakal ,bıyık ekimi gibi kıl kökü nakilleri de yapmaktayız.

Çalıştığım Klinik Bakırköy merkezde PTT karşısı Erçetin Plaza’da, her gün saat 10:00-17:00 arasında hasta kabul edilmektedir.

Daha önce çalıştığım sağlık kuruluşları;

Mardin Nusaybin Akarsu Nahiyesi Sağlık Ocağı; Pratiisyen hekim olarak mecburi hizmet için gittiğim Nusaybin’de 6 ay kaldım.

Ankara Gölbaşı Belediye Tabipliği; Mecburi hizmetimin devamı olan 1.5 yıl boyunca Gölbaşı’da görev yaptım.

İstanbul Samatya Hastanesi; Zorunlu hizmetimin 2 ayı kalmışken ihtisas sınavına girdim ve gelen cerrahi branşını kazandım, 4.5 yılın sonunda cerrahi ihtisasımı bitirdim.

Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi; Kalan 2 aylık zorunlu hizmetim için eş kurası ile geldiğim Elmadağ’da 1.5 yıl boyunca çalıştım.

Osmaniye Devlet Hastanesi; kendi isteğimle geldiğim Osmaniye’de 13 yıl boyunca çalıştım ve çok güzel işler başardım.

İdeak Kinik ; 10 yıl Bakırköy Yeşilyurt Mahallesinde çalıştıktan sonra Bakırköy merkezinde PTT karşısında yeni klinik açtım ve halen burada hizmet etmekteyim.

Adres: PTT karşısı Yakut Sok: no:24 Erçetin Plaza kat:3

Tel: 0212 572 72 65 – 0212 572 72 66
GSM: 0542 621 08 88

204 Comments

Add a Comment
 1. Iyi günler Hocam ben almanyadan yaziorum size benim Tüm vücudumu kaplayan yag bezeler i olustu gecen yillar icinde burda bir kacini aldirdim yumurta büyüklünde olanlari ama yinede cok war ve her gecen yil cogaliolar bunlari lokal anestesi ile alabilirmiz ben 38 yasindayim ve diabetik hastasiyim Insulin kulaniorum birazda kalp rahstsisliklarim dolayi su halplari kulaniorum ass100,sprinolacton,bisprolol,atvortasin,ekerden dolayi insulinin yani sira yanumet ama stent vilan yok damarlarimda benim sorum size lokal anestesi ile kisa zaman icinde bir cok bezeyi vücutan alabilirmiyiz bana yardimci olup nasil bir yol izlemem gerektigini söyleyebilirseniz sevinirim iyi günler

  1. evet lokal anestezi ile tedavinizi yapabiliriz.05426210888 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.ass 100 ü gelmeden 3 gün önce kesin
   Op.Dr.Atilla Kaya

 2. Hocam iyi günler haftasonu kafa derine saç simülasyonu yaptırdım fakat anestezik kremler ve jetokain serum maalesef fayda etmedi bunun sebebi ve çözümü nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

  1. similasyondada mikro düzeydede olsa saçlı deride travmaya neden oluyor.extra sorun olabilir,dermatologa görünmenizi öneririm.
   Op.Dr.Atilla Kaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Atilla KAYA'nın resmi İnternet sitesidir. Frontier Theme

Sizi Aramamızı İster misiniz?