Op. Dr. Atilla KAYA Hakkında

Sağlık konuları hakkında ben ve yaşantım, meslek hayatım ile ilgili merak ettiğiniz birçok detaya bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Kaş Ekimi

kas-ekimi-once

Kadınlarda, kaş dökülmesi sık görülen bir problemdir. Kozmetik işlemler yanı sıra ciddi hastalıkların belirtisi olabilmektedir. Sorun çoğunlukla kalıcı olabilmektedir. Kaşsızlık ya da seyreklik tüm insanlarca ciddi rahatsızlığa neden olmaktadır. Çünkü konuştuğunuz insanların gözü kaşlarınıza takılmaktadır. Ya da siz hep öyle düşünürsünüz. Çözüm olarak kaş ekimi öneriyoruz. Türkiye'nin ilk kaş ekimi işlemini gerçekleştiren Op. Dr. Atilla Kaya günümüze kadar binlerce kaş nakli gerçekleştirmiştir. Kaş dökülmesi, seyreklik, yara, yanık ya da ameliyat izi yanı sıra kalıcı makyaj kapatma için de ekim yapıyoruz.

Devamını Oku

Anal Fissür Makat Çatlağı

anal fissür bitkisel tedavi

Makat yırtığı veya çatlağı olarakta isimlendirilen anal fissür makat iç kısmında 2-3 cm uzunluğunda bir yırtılmayı ifade eder.Anal fissür makat bölgesinin en ağrılı ve ıstıraplı hastalığıdır öyle ki hasta tuvalette ağlayacak kadar acı duyabilir. Anal fissür video ve fotoğrafları için https://www.instagram.com/analfissur/ Anal Fissür Makat çatlağı da denmektedir,  % 95 ihtimalle …

Devamını Oku
WhatsApp Destek
İletişim