Diş Hekimi Mehmet ŞAHAN

Diş Hekimi Mehmet ŞAHAN dan söz eden bir sayfa yazayım da insanlara yol göstereyim dedim. Hekim olarak sağlık hizmeti alacağımda her zaman en iyisini araştırmaya çalışırım. Yanıldım şaştım Bakırköy de Diş Hekimi F.S.B a 2 adet implant yaptırdım ve 3 hafta boyunca hayatımın en ağrılı dönemini geçirdim. Ne yazık ki bu sürenin sonunda her iki implantım da düştü. Tabi yeterli araştırma yapmadığım için kendime çok kızdım. Bu ağrılı süreç bende abartılı diş hekimi korkusu gelişmesine sebep oldu.

Aradan 6-7 ay geçti farklı bir dişim çürüdü kanal tedavisi gerektiğine karar verdik ve bu konuyu araştırdım. Araştırmalarım sonunda en iyi kanal tedavisi yapan diş hekimi Mehmet ŞAHAN olduğuna karar verdim ve İstanbul dan Adana ya gittim.

İşlem bittiğinde ne doğru bir karar aldığımı ve de geçmişte ne kadar yanlış bir karar almış olduğumu birebir yaşayarak gördüm. Dişimin temizlenmesi, kanal tedavisinin yapılması ve masadan kalkmam herhalde toplam 5 dakikamı ancak aldı. İlk yapılan iğnenin acısı bile minimaldi ve bunun dışında hiç ağrım olmadı. İmplant yaptıran biri olarak eli bu kadar becerikli ve hızlı biri olduğunu görmek beni şaşkına çevirdi. Daha önce implant yaptırdığım yer ve yapan diş hekimi hakkında ne diyeceğimi bilemiyorum, sağlıkçılar arasında “tıp tepmesi” diye bir söz var o aklıma geliyor..

Dişinizde sorununuz varsa Adana ve civar illerindeyseniz (hatta Türkiye nin  neresinde olursanız olun J ) Dt.Mehmet ŞAHAN ı bulun ve ona yaptırın derim.

Hipnozla diş tedavisi yapan Mehmet ŞAHAN özellikle “ dişçi korkusu “ olanlar için inanılmaz bir artı değer. Dişçi korkunuz varsa hiç düşünmeyin ve gidin hafif uykudayken her şey olup bitsin sonra gözlerinizi açın. İğne korkunuz varsa bunun için asla tedavinizi ertelemeyin Dişçi Mehmet ŞAHAN a gidin çünkü iğne korkusu olan hastalara iğne bile yapmadan hipnozla diş tedavisi yapıyor ve yine aynı şekilde gözünüzü açtığınızda her şey bitmiş oluyor.

Canı yanmış diş sorunu olan bir doktor olarak bunu yazmayı vatandaşlık görevi saydım. Kendisine sonsuz teşekkürler ve de 100 küsür yıl ömür dilerim. Op.Dr.Atilla KAYA

Diş hekimi Mehmet ŞAHAN telefon 0322 458 33 88

http://www.adanabeyazdis.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek
İletişim