Diş Hekimi Mehmet ŞAHAN

Diş Hekimi Mehmet ŞAHAN’dan söz eden bir sayfa yazarak insanlara yol göstermek istiyorum. Hekim olarak sağlık hizmeti alacağımda her zaman en iyisini araştırmaya çalışırım.

Diş hekimi Mehmet Şahan

Yanıldım, şaştım ve Bakırköy’de Diş Hekimi F.S.B’ya 2 adet implant yaptırdım.

3 Hafta boyunca hayatımın en ağrılı dönemini yaşadım. Ne yazık ki bu sürenin sonunda her iki implantda düştü. Tabi yeterli araştırma yapmadığım için kendime çok kızdım. Bu ağrılı süreç bende abartılı diş hekimi korkusu gelişmesine neden oldu. (1).

Kanal Tedavisi İçin Nasıl Bir Araştırma Yapmalı?

Aradan 6-7 ay geçti ve farklı bir dişim çürüdü. Kanal tedavisi gerektiğine karar verdik ve araştırma yapmaya başladım. Araştırmalarım sonunda en iyi kanal tedavisi yapan diş hekimi Mehmet ŞAHAN olduğuna karar vererek İstanbul’dan Adana’ya gittim.

İşlem bittiğinde ne kadar doğru bir karar aldığımı ve geçmişte ne kadar yanlış bir karar almış olduğumu birebir yaşayarak öğrendim. Dişimin temizlenmesi, kanal tedavisinin yapılması ve masadan kalkmam herhalde toplam 5 dakikamı ancak aldı.

İlk yapılan iğnenin acısı bile minimaldi ve bunun dışında hiç ağrım olmadı. İmplant yaptıran biri olarak eli bu kadar becerikli ve hızlı biri olduğunu görmek beni şaşkına çevirdi.

Daha önce implant yaptırdığım yer ve yapan diş hekimi hakkında ne diyeceğimi bilemiyorum, sağlıkçılar arasında “tıp tepmesi” diye bir söz var o aklıma geliyor..

Dişinizde sorununuz varsa Adana ve civar illerindeyseniz (hatta Türkiye’nin  neresinde olursanız olun) Dt. Mehmet ŞAHAN’ı bulun ve ona yaptırın derim.

Hipnozla Diş Tedavisi Yapılır mı?

Hipnozla diş tedavisi yapan Mehmet ŞAHAN özellikle “ dişçi korkusu “ olanlar için inanılmaz bir artı değer. Dişçi korkunuz varsa hiç düşünmeyin ve gidin hafif uykudayken her şey olup bitsin sonra gözlerinizi açın. (2).

İğne korkunuz varsa bunun için asla tedavinizi ertelemeyin Dişçi Mehmet ŞAHAN’a gidin çünkü iğne korkusu olan hastalara iğne bile yapmadan hipnozla diş tedavisi yapıyor ve yine aynı şekilde gözünüzü açtığınızda her şey bitmiş oluyor.

Canı yanmış diş sorunu olan bir doktor olarak bunu yazmayı vatandaşlık görevi saydım. Kendisine sonsuz teşekkürler ve de 100 küsür yıl ömür dilerim. Op.Dr.Atilla KAYA

Diş hekimi Mehmet ŞAHAN’a ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Özel Mavi Beyaz Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Caddesi, Lütfiye Sümer Apartmanı No:195 Seyhan, Adana

Telefon: 0322 458 33 88

KAYNAKLAR

1. AKARSLAN, Z. Z., & ERTEN, H. (2009). Diş hekimliği korkusu ve kaygısı. Hacettepe Dişhekimliği Fakültesi Derg.(. Clinical Dentistry and Research), 33(1), 62-68.

2. GÜMÜŞ, H., & DOĞAN, S. DİŞ HEKİMLİĞİNDE HİPNOZ. Sağlık Bilimleri Dergisi, 26(3), 270-274.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir