Online Randevu Tedavi Ücreti

Nevüs tedavi fiyatı

Bir çok klinik nevüs tedavi ücreti sorulduğunda “gelin görelim ona göre fiyat verelim” der. İdea Klinikte kişinin durumuna göre değişen fiyat uygulanmadığı yani standart fiyat olduğu için kliniğe gelmeden ne kadar ücret ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Nevüs diğer adıyla ben çok çeşidi ve büyüklüğü olan bir hastalıktır doğal olarak ta tedavi ücretleri bu faktöre göre değişmektedir.

Nevüs Tedavi Fiyatları

Kliniklerimizde nevüslerin tedavi ücretleri şu şekildedir;

SGK sı olmayan hastalardan tek ben tedavisi 500 TL eklenen her ben için 250 TL tedavi ücreti alınır. SGK ve diğer resmi kurum hastalarına ilk bende indirim uygulanmaktadır, ilk ben 250 TL eklenen her ben 125 TL olarak ücretlendirilir. Bu fiyatlar 5 mm ye kadar olanbenler için geçerlidir, çok büyükse değişmektedir.

Bu ücret kliniğimizde uygulanan şu yöntemlerin hepsi için geçerlidir. Yöntemler arası ücret farkı uygulamıyoruz, bu sayede hasta hangi yöntemi isterse veya o ben için en uygun yöntemi kullanabiliyoruz.

Seyrek olarak ikinci seans gerekebilmektedir, ikinci seans ücrete tabi değildir.

Laserle Ben Tedavisi Fiyatı

Ücretler aynı şekilde uygulanmaktadır

Buharlaştırmayla nevüs tedavisi ;

Radyo frekansla ben tedavisi buharlaştırma yöntemi gibi uygulanır ve ücretlendirilir.

Plexr Ben Tedavi  Fiyatı

Plazma tedaviside denmektedir. Enerjiyle plazmaya dönüşen havanın yaptığı termal hasarla tabakalar halinde yok edilir. Son derece pratik bir yöntemdir. İdea Kliniğin tüm şubelerinde yapılmaktadır.

Kliniğimizde her ben en uygun yöntem seçilerek tedavi edilir. Siz hangi beninize hangi yöntemin uygulanacağını da şu bilgiler ışığında tahmin edebilirsiniz.

Ciltten kabarık olmayan koyu renkli benlerde lazer tedavisi, ciltten kabarık olan koyu veya cilt rengindekiler için buharlaştırma tedavisi uygulanır.Radyo frekans ise her iki cihazın kullanıldığı durumlarda kullanılabilir.

Tüm bu ücretler 5 mm lik benler için geçerlidir 5 mm den daha büyük olanlar bu ücretlerin 2 katına tedavi edilir çok geniş mesela yüzün bir tarafını kaplayan benler ise muayeneyle ücretlendirilir.
Tabi sayfanın içeriği ücret olduğu için daha çok bu konu ele alındı ama hasta olarak bunun yanı sıra daha önemli bilgilere de ihtiyacınız olacaktır.
Bütün hastalıkların tedavisinde olduğu gibi şu noktaları da araştırmalısınız
Gidilen klinikteki teknoloji donanımı
Görev yapan doktorun bu konudaki tecrübe ve birikimi
Hastanın hassasiyetine gösterilen özen
Gerektiğinde ameliyatsız parça alınıp alınmaması
Sonradan kalacak izin en az olmasını sağlayacak kadar tecrübeli olunması
Tedavinin sonuna kadar takibi
Farklı isimlerle ek para alınıp alınmaması.
Seans gerekirse ücret alınmaması

Radyo Frekansla Ben Alınması

2007 yılında tıpta başka amaçlarla kullanılan bu enerji türüyle benlerin de alınabileceğini düşündüm, hastaları ikna ederek denedim ve aldığım çok iyi sonuçlar sayesinde kullanmaya devam ettim. Yıllar içerisinde cihaza çok daha ayrıntılı çalışmalar yapabileceğim uçlar geliştirerek kullanım alanını genişlettim. Tabi yaptığım her vaka bana yeni şeyler öğretti yani tecrübem arttı. Zamanla İdea Kliniğin şubelerine yenileri eklendikçe yeni doktor arkadaşlarla tekrübelerimi paylaştım. Olumlu sonuçları yayınladıkça diğer doktor ve klinikler de kullanımlarına soktular.
Radyo frekansla benleri almak son derece pratiktir. Hastalarımın hepsine ”mutlaka iz kalır” diyorum ama iyileştikten sonra başka benlerini aldırmaya geldiklerinde neredeyse hiç iz kalamadığı için  çoğunda nereden aldığımı bulamıyorum.

13 Comments

Add a Comment
 1. Kasığımda bir et beni çıktığını farkettim. Kondilom olmasından şüpheleniyorum. Etbeni olabilir mi

  1. büyük olasılıkla kondilomdur.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim

   Op.Dr.Atilla Kaya

 2. hocam merhaba faul kısmında doğuştan gelen leke tarzında benim var alınırken iz kalma riski var mı ?

  1. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim
   Op.Dr.Atilla Kaya

 3. Hocam merhaba benim baldır bölgemde yaklaşık 2cm lik siyah bir ben var. Askeriyeye girmek istiyorum. Beni aldırmak istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum. Iz kalma olasılıgı nedir?

  1. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,yada ben muayenesi ücretsiz gelirseniz muayene ile değerlendirebiliriz
   Op.Dr.Atilla Kaya

 4. Merhaba Benim sag yuzumde minii minik 18 e yakin ben Ve fiyati nedir. Ve tedavi kac gun suruyor
  Op.Dr.Atilla Kaya
  aynı gün içinde tedavinizi yapabiliriz.ücretlere şu linkten bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 5. Hocam benim gözümde ve cevresinde oto nevus hastalığı var lazerle geçermı seansı nekadar olur
  Op.Dr.Atilla Kaya
  göz çevresindeki benlerin tedavisi RF ile daha iyi olur.ücretlere şu linkten bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari

 6. Meraba hocm benim yuzumde bi tane ben var ucreti ne kadar olur bide randevuyu nerden alabiliriz tesekkurlwr
  Op.Dr. Atilla KAYA
  5 mm ve daha küçükse 200 daha büyükse 400 TL
  0212 572 72 65 ten alabilirsiniz.

 7. Slm hocam benim yüzeysel benlerim var yaklaşık 7/tane ne kadara alırsınız ve geldiğim an hemen alabilirmisiniz iz kalır mı teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ücretler için http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html adresine bakabilirsiniz.farkedilir bir iz kalmaz.gelmeden önce bekmemek için randevu almanızı öneririm

 8. hocam siz hangi şubede yer alıyoryosunuz sizin olduğunuz kliniğe gelmek istiyorum benim yüzümde 2 tane ben var mercimek boyutunda iz kalırmı hocam bide ücret ne kadar
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bakırköydeyim
  300 tl ödersiniz.

 9. Şehir dışından gelsek aynı gün ben alma tedavisi yapılabilir mi hocam 4 yüzeysel ben var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet yapabiliriz

 10. Lazer Bakırköy-yeşilköy şubenizde de yapılıyor mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her 3 şubemizde de yapılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Atilla KAYA'nın resmi İnternet sitesidir. Frontier Theme

Sizi Aramamızı İster misiniz?